Een interne verhuizing. Is dat adviesplichtig?

Wij verhuizen binnenkort binnen hetzelfde pand naar een andere verdieping. Is dit adviesplichtig? Adviesrecht gaat over wijziging van de plaats waar de onderneming haar werkzaamheden uitoefent. Zo blijkt uit artikel 25 eerste lid sub f van de Wet op de ondernemingsraden (WOR). Dat kan ook voor … Het bericht Een interne verhuizing. Is dat adviesplichtig? verscheen eerst op ORnet.